Újdonságok a működésünkben

Minióvodánk jelenleg 2009-2010-2011-es korosztályú gyermekek ellátását biztosítja elsődlegesen.

Január hónaptól megkezdtük a 2012-es korosztályú csoportunk feltöltését. A 2012-ben született gyermekek közül az egyéves kort betöltöttek számára időszakos ellátást biztosítunk a szülők igénye és a minióvoda lehetőségeinek közös összehangolása útján. Akik még nem töltötték be az egyéves kort, azokat várólistára előjegyezzük.

Januártól a 2009-2010-es korcsoport mindennapos foglalkozáson vesz részt, melyek 10-11-ig kerülnek megtartásra.

Hétfőanyanyelvi angol-amerikai mondókák és énekek tanítása játékos formában, amerikai anyanyelvű ( magyarul nem beszélő ) fejlesztőnk segítségével
PéntekHelen Doron angol óra (külön térítéses formában)
Kedd-Csütörtökzongora foglalkozás- magyar mondókák és énekek tanítása zongora kísérettel, ismerkedés a zongorával, mint hangszerrel
Szerdatornafoglalkozás-fejlesztő, egyensúlyérzéket és mozgáskordinációt segítő feladatok játékos formában.

FOGLALKOZÁSAINKRA VÁRJUK NEM ÓVODAI TAGOK JELENTKEZÉSÉT!
Tavasztól megkezdjük a 2010-es és 2011-es korcsoport külön bontását. A délelőtti foglalkozásokon mindkét csoport részt vétele biztosított. A további fejlesztések ( rajzolás, festés, gyurmázás, olvasás , stb. ), valamint a napi ellátás külön csoportban történik.